Návod instalace patche pro CSM 2020 na macOS

Tento návod je určený pro uživatele operačního systému macOS, kteří již mají nainstalovanou hru CSM2020. Pro ty, kteří hru nainstalovanou ještě nemají, doporučujeme nejprve shlédnout následující video manuál: Odkaz zde

Uložte si patch ze stránky Download napřiklad do složky Downloads na vašem počítači.


1. Spuštění aplikace Wineskin

Ze své domovské složky přejděte do Applications/Wineskin. V této složce by jste měli mít umístěnou hru z předešlé instalace. Klikněte pravým tlačitkem na hru a zvolte Show Package Contents. Klikněte na Wineskin. Otevře se vám malé menu aplikace Winskin.

+ ZOBRAZIT VIDEO PŘEHRÁT VIDEO

1.1. Vyhledání nainstalované hry v systému

Pokud hru v této složce nenajdete, zkuste hru vyhledat přes systémový vyhledávač Spotlight, zadejte např. csm a z výsledků můžete zjistit, kde se hra nachází.

+ ZOBRAZIT VIDEO PŘEHRÁT VIDEO

2. Nastavení spuštění patche v konfiguraci aplikace Wineskin

V menu aplikace Wineskin klikněte na Advanced. Poté v Configuration v políčku Windows EXE klikněte na Browse, otevře se vám okno a v něm otevřete stažený patch. Poté klikněte na Test Run.
Pravdepodobně se vám zobrazí bezpečnostní hláška, kterou můžete zavřít. Poté by se měl spustit instalátor patche. Patch nainstalujte a zatím hru nespouštějte - odznačte možnost na konci instalace. Ukončete instalátor a chvíli počkejte. Mělo by se vám zobrazit dialogové okno Wineskin, klikněte na No. Okno Wineskin nezavírejte.

+ ZOBRAZIT VIDEO PŘEHRÁT VIDEO

3. Nastavení spuštění hry v konfiguraci aplikace Wineskin

V otevřeném konfigurátoru Wineskin klikněte opět klikněte na Browse a vyberte spouštěcí soubor CSM. Měl by být umístěný v /Contents/Resouces/drive_c/Program Files (x86)/Czech Soccer Manager 2020/CzechSoccerManager.exe.
Poté uzavřete Winskin konfigurátor a spustťe hry jako vždycky. ⚽️

+ ZOBRAZIT VIDEO PŘEHRÁT VIDEO